Rytm-Trade

rytm-trade

Grupa RYTM jest producentem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemii budowlanej, chemii motoryzacyjnej oraz aerozoli technicznych przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych.

Główną strategią firmy jest sprzedaż wyrobów najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen, a także profesjonalizm w obsłudze klientów. Potrzeby naszych klientów realizujemy poprzez pełne doradztwo techniczne, jak również sprawną i terminową realizację zamówień. Głównym celem firmy jest zaspokajanie wszelkich oczekiwań naszych klientów i partnerów handlowych.

Grupa RYTM powstała na początku 2005 roku. Siedziba firmy znajduje się w Tychach na terenach KSSE. Do Grupy należą dwie fabryki: RYTM-L, która produkuje m.in. piany, silikony, aerozole techniczne oraz Cerrys specjalizująca się w sprzedaży głównie produktów do systemów dociepleń, tynków, farb. Wyroby produkowane są m.in. pod takimi markami jak Expert Line, Baumaster, Desnner, Haussen, Partner Fix, Mr Quick.

Zawansowana technologia, nowoczesne i kompleksowo wyposażone laboratorium oraz własne receptury oparte na doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów pozwalają na osiąganie najwyższej jakości produktów. Nasze wyroby posiadają certyfikaty i atesty wymagane zarówno przez prawo polskie jak i normy europejskie.

Dodatkowo, mając na uwadze sprawną organizację produkcji, a następnie sprzedaży podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001:2008. Stosowanie polityki zarządzania jakością pozwala nam trwale spełniać wymagania klientów, pomaga w pełnej identyfikacji ich potrzeb, a w końcowym efekcie daje zadowolenie z naszych produktów.