Ofo

ofo

Historia firmy OFO, z obecną siedzibą w Zalesiu Barcińskim, sięga jesieni roku 1992. Wtedy to jej ówcześni właściciele tj. Wojciech Olejnik, Krzysztof Fojucik i Andrzej Olejnik od pierwszych liter swoich nazwisk postanowili powołać do życia spółkę pod nazwą OFO.

Pierwotnie spółka cywilna, z biegiem lat przekształciła się w spółkę jawną, by w 2003 roku powołać do życia spółkę z o.o. Pierwsza siedziba firmy mieściła się w Barcinie, wraz z przekształceniem w sp. jawną została ona przeniesiona do Zalesia Barcińskiego, gdzie mieści się do dzisiaj. Przeprowadzka wiązała się z zaadoptowaniem terenu po dawnej Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej – hale produkcyjno-magazynowe oraz pobudowaniem nowego budynku socjalno-biurowego i warsztatu.

Od początku jesteśmy firmą produkcyjną, która przywiązuje dużą wagę do jakości swoich produktów, jest to możliwe dzięki posiadaniu nowoczesnych linii produkcyjnych. OFO posiada także własny, specjalistyczny transport samochodowy w postaci autocysterny i samochodów ciężarowych. Z uwagi na rodzaj naszej działalności – produkcja rozcieńczalników – przywiązujemy bardzo dużą uwagę do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego.Profil naszej działalności powoduje, iż podlegamy wielu, restrykcyjnym przepisom prawnym w zakresie ochrony przeciwpożarowej, prawa budowlanego, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, związanych z możliwością wystąpienia w miejscu pracy atmosfery wybuchowej itp. Przez wszystkie lata naszej działalności sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę wprowadzając do obrotu produkty wysokiej jakości, począwszy od rozcieńczalników, poprzez chemię budowlaną i motoryzacyjną. Filozofia naszej firmy oparta jest na długoterminowej współpracy, poprzez bardzo bliskie kontakty z naszymi partnerami. Nasze wyroby oferujemy na terenie całej Polski –bezpośrednio oraz poprzez sieć partnerów handlowych, powoduje to, iż jesteśmy firmą o rozpoznawalnym znaku i ugruntowanej pozycji.