Sklep e-budowlany.pl to internetowy sklep budowlany, który powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu hurtowni budowlanej Madex. Kierując się potrzebami klientów postanowiliśmy rozwinąć nasz biznes w internecie tak aby dotrzeć do jak największej ilości osób, które pragną kupić materiały budowlane z dostawą do domu w dowolne miejsce w kraju.

Sklep e-budowlany to jedyna taka firma na lokalnym rynku. Nasza siedziba znajduję się w Gorzowie przy ulicy Roosevelta, gdzie znajduję się nasz skład budowlany z którego wysyłamy do Was produkty.

Dla Twojego komfortu akceptujemy różne formy płatności i wysyłki, które gwarantują wybranie dogodnego sposobu dostarczenia materiałów jak i zapłacenia za nie w sposób, który najbardziej odpowiada naszym klientom.

 

         Posiadamy certyfikat:

Dlaczego my?

6

Gwarantujemy bezpieczne i szybkie zakupy

Dzięki technologii szybkich płatności oraz certyfikatowi szyfrowania danych gwarantujemy Państwu szybkie i bezpieczne zakupy. Dane osobowe, udostępnione nam podczas zakupów, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zlecenia.

4

95% paczek dostarczamy w maksymalnie 48 godzin

Umowy z najlepszymi kurierami oraz zaawansowane centrum logistyczne, pomagają nam osiągnąć blisko 95% skuteczności w dostarczeniu materiałów budowlanych w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia na naszym sklepie.

3

Zapewniamy fachową pomoc

Nasza hurtownia budowlana działa już blisko 10 lat. Przez ten czas zdobywaliśmy cenne doświadczenie w fachowej obsłudze klienta i wiedzę z branży budowlanej. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, oraz fachowe doradztwo w doborze materiałów budowlanych.

2

Umożliwiamy dokonanie zwrotu

Gwarantujemy bezproblemowy zwrot otrzymanego towaru bez podania przyczyny.