Sucha zabudowa

Jako suchą zabudowę określa się wszystkie sposoby wykańczania wnętrz, które w procesie ich wykonywania nie w wymagają użycia wody. Jest to alternatywa dla tradycyjnych, tzw. mokrych technologii, niezbędnych do otrzymania materiałów takich jak tynki, zaprawy czy beton. Będą to zatem wszystkie elementy mocowane za pomocą kleju lub mechanicznie, służące do zabudowy elementów konstrukcyjnych budynków lub instalacji oraz budowy np. ścianek działowych, sufitów podwieszanych czy elementów dekoracyjnych. System suchej zabudowy ma szerokie zastosowanie przede wszystkim w budownictwie mieszkalnym.

Do tej kategorii produktów zaliczyć można wszystkie rodzaje płyt gips-karton, profile i łączniki montażowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria umożliwiające mocowanie i docinanie. W ofercie naszego sklepu budowlanego online znaleźć można zarówno płyty zwykłe (płyta GKB), ogniochronne (płyta GKF) jak i te o zwiększonej odporności na wodę (płyta GK zielona).

Ze względu na łatwy, dokładny, suchy i czysty montaż oraz lekkość, systemy suchej zabudowy mają bardzo uniwersalne zastosowanie, są łatwe w transporcie i dają możliwość dowolnego kształtowania pomieszczeń mieszkalnych. Płyty gipsowo-kartonowe produkowane są z naturalnego gipsu i są w pełni ekologiczne, co umożliwia stworzenie we wnętrzach przyjaznego człowiekowi mikroklimatu. W wilgotnych pomieszczeniach pochłaniają nadmiar wilgoci, a w suchych ją oddają. Chronią też przed rozprzestrzenianiem się ognia, bardzo dobrze izolują od hałasu, są trwałe i długowieczne.

W naszym sklepie budowlanym oferujemy:

  1. Płyta gips-karton
  2. Sufity podwieszane
  3. Profile i akcesoria

No products were found matching your selection.

MENU

KOSZYK

Zamknij