Hurtownia budowlana Włocławek

E-budowlany Twoja hurtownia budowlana we Włocławku. Oferujemy dostawę zamówionych towarów do domu klienta. Zamów przez internet z dostawą do Włocławka.

Bestsellery w naszym sklepie budowlanym
Polecamy
Produkty w promocji
Nowości

Hurtownia budowlana Włocławek

Robienie zakupów budowlanych nigdy nie należało do rzeczy szybkich, łatwych i przyjemnych. Było to tym trudniejsze, im więcej produktów znajdowało się na naszej liście, a ich wybór również mógł stanowić dodatkowe utrudnienie. Na szczęście wszystkie te zmartwienia są już daleko poza wami. Dlaczego? Ponieważ hurtownia budowlana Włocławek weszła na kolejny poziom realizacji zamówień, poprzez własny sklep internetowy. Jeśli są Państwo wielbicielami tej formy zakupów, z pewnością zechcą również skorzystać z internetowego sklepu budowlanego. Pragniemy nieco przybliżyć Państwu ideę jego powstania, a także w kilku słowach opisać to jak funkcjonuje. Tym co nas zmotywowało do stworzenia internetowej wersji sklepu było bardzo duże powodzenia naszej placówki stacjonarnej. Z pewnością przyczynił się do tego bardzo duży wybór produktów, które od początku mamy w asortymencie. Początkowo nasza hurtownia budowlana Włocławek zajmowała się sprzedażą materiałów izolacyjnych, takich jak wełna mineralna czy styropian. Z czasem zaczęliśmy zwiększać asortyment, obserwując jednoczesne zadowolenie klientów z tej sytuacji. Dziś nasza oferta zawiera kilka tysięcy najwyższej jakości wyrobów, wśród których znajduje się pianka montażowa, kleje montażowe, taśma paroszczelna czy akryl szpachlowy. Każdy z tych produktów oferujemy w bardzo dużym wyborze modeli oraz przystępnych cenach.

 

Jak się kupuje w sklepie internetowym? Dokładnie tak samo, jak w każdym innym sklepie online. Hurtownia budowlana Włocławek działa pod adresem e-budowlany.eu. Strona posiada bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs, poprawnie wyświetlający się na urządzeniach mobilnych i desktopowych. Setki produktów, które znalazły się w sklepie zostało posegregowanych i przypisanych od odpowiadających im kategorii. Znacznie ułatwia to nawigację po ofercie i przyspiesza czas potrzebny na dotarcie do konkretnej informacji. Niezależnie od tego, każdy z klientów ma do dyspozycji intuicyjną wyszukiwarkę. Wpisując w nią nazwę poszukiwanego produktu, zostanie wyświetlona lista artykułów, spełniających dane kryteria. Zarówno pierwsza jak i druga metoda doskonale sprawdza się przy zakupach i zachęcamy do korzystania z niej. Z pewnością przyczyni się do tego, że Państwa zamówienie zostanie skompletowane w jeszcze krótszym czasie.

 

A jak odbywa się odbiór gotowego zamówienia? Czy składając zamówienie przez internet, w dalszym ciągu trzeba go odebrać osobiście, organizując w wybranych przypadkach własny transport? Oczywiście że nie. Całą logistyką dostawy zamówienia zajmuje się hurtownia budowlana Włocławek. To my organizujemy dla klienta transport i dbamy o to, aby dostawa zamówienia odbyła się w terminie oraz z zachowaniem zasad pełnego bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy zamówienie zawiera siatki podtynkowe, czy składa się z wielu produktów, np. klejów, styropianu i wełny, produkty zawsze dotrą w terminie, a o ich bezpieczeństwo zatroszczą się nasi doświadczeni kierowcy i operatorzy. Hurtownia budowlana Włocławek dysponuje własnym transportem  – samochodami ciężarowymi wyposażonymi w samowyładowcze dźwigi HDS. Pozwalają one bardzo szybko dokonać rozładunku palet, ograniczając ryzyko uszkodzenia przy zdejmowaniu z samochodu.

 

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zamawiać przez internet czy nie, do dyspozycji Państwa jest stacjonarna hurtownia budowlana Włocławek. Jesteśmy otwarci od wczesnych godzin poranny do późnych godzin popołudniowych w dni robocze. Na miejscu można się zaopatrzyć we wszystkie produkty, niezbędne podczas wykonywania remontu. Zajmujemy się sprzedażą markowych produktów izolacyjnych i uszczelniających, firm od wielu lat kojarzonych z najwyższą jakością na rynku. Polecana przez klientów szczególnie jest wełna mineralna, obowiązkowa podczas prac związanych z adaptacją poddasza na funkcje mieszkalne. Jeśli również izolacji mają się doczekać ściany, polecamy markowy styropian XPS lub grafitowy. Każda z tych odmian wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia oraz znakomicie sobie radzi z pracą w trudnych warunkach, jeśli zastosowane będą właściwe kołki montażowe, które również można u nas kupić.